LUCKY Дом на кинотоLUCKY Дом на киното
ДИЙП 3D

ДИЙП 3D

информация информация

Режисьор: Хулио Сото Гурпиде

25.02.2018, Детски Филм Фест зала 1 13:00 часа билети
ПЕТСЪН И ФИНДЪС: МАЛКИ БЕЛИ, ГОЛЯМО ПРИЯТЕЛСТВО

ПЕТСЪН И ФИНДЪС: МАЛКИ БЕЛИ, ГОЛЯМО ПРИЯТЕЛСТВО

информация информация

По книжките на Свен Норквист
Режисьор: Али Самади Ахади
Участват: Улрих Ньотен, Мариане Зегебрехт, Макс Хербрехтер

25.02.2018, Детски Филм Фест зала 2 13:15 часа билети
ЛИЛИ РИБКАТА

ЛИЛИ РИБКАТА

информация информация

Режисьор: Ясен Григоров
Участват: Красимира Демирова, Николай Урумов, Линда Русева, Красимир Ранков, Калин Сърменов, Стоян Радев, Койна Русева, Добрин Досев, Татяна Лолова, Елена Кабасакалова , Десислава Спасова, Луизабел Николова

25.02.2018, Зала 2 15:00 часа билети
26.02.2018, Зала 1 16:30 часа билети
27.02.2018, Зала 1 16:30 часа билети
28.02.2018, Зала 1 16:30 часа билети
01.03.2018, Зала 1 16:30 часа билети
ДЪВКА ЗА БАЛОНЧЕТА

ДЪВКА ЗА БАЛОНЧЕТА

информация информация

Режисьор: Станислав Тодоров
Участват: Теодора Духовникова, Иван Юруков

25.02.2018, Зала 1 16:00 часа билети
28.02.2018, Зала 1 18:30 часа билети
ВЪЗВИШЕНИЕ

ВЪЗВИШЕНИЕ

информация информация

Режисьор: Виктор Божинов
Участват: Кирил Ефремов, Христо Петков, Веселин Анчев, Александър Алексиев

25.02.2018, Зала 2 17:00 часа билети
01.03.2018, Зала 2 18:15 часа билети
ТРИ БИЛБОРДА ИЗВЪН ГРАДА

ТРИ БИЛБОРДА ИЗВЪН ГРАДА

информация информация
25.02.2018, Зала 1 18:00 часа билети
26.02.2018, Зала 1 18:30 часа билети
27.02.2018, Зала 1 20:45 часа билети
01.03.2018, Зала 1 18:30 часа билети
ПОСОКИ

ПОСОКИ

информация информация

Режисьор: Стефан Командарев
Участват: Георги Кадурин, Николай Урумов, Стефка Янорова, Иван Бърнев, Герасим Георгиев - Геро, Васил Банов, Юлиан Вергов, Стефан Денолюбов, Васил Василев - Зуека, Асен Блатечки, Ирини Жамбонас

25.02.2018, Зала 2 19:30 часа билети
26.02.2018, Зала 2 21:10 часа билети
28.02.2018, Зала 2 19:00 часа билети
01.03.2018, Зала 2 16:15 часа билети
ПРИВЛИЧАНЕ

ПРИВЛИЧАНЕ

информация информация

Режисьор: Мартин Макариев
Участват: Яна Маринова, Владимир Пенев, Клои Рахал, Башар Рахал, Луиза Григорова, Александър Сано, Койна Русева, Николета Лозанова, Радина Боршош, Живко Симеонов, Живко Сираков

25.02.2018, Зала 1 20:00 часа билети
27.02.2018, Зала 1 18:30 часа билети
28.02.2018, Зала 1 20:30 часа билети
ДА ОБИЧАШ ВИНСЕНТ

ДА ОБИЧАШ ВИНСЕНТ

информация информация

Режисьор: Дорота Кобиела, Хю Уелчман
Участват: Дъглас Буут, Холи Ърл, Крис О'Дауд, Ейдън Търнър, Джеймс Грийн, Сирша Ронан, Елеанор Томлинсън, Джош Бърдет, Робин Ходжис, Джон Сешънс, Джо Стъки, Мартин Хърдман

25.02.2018, Зала 2 21:15 часа билети
27.02.2018, Зала 2 17:00 часа билети
МАТИЛДА

МАТИЛДА

информация информация

Режисьор: Алексей Учител
Участват: Данила Козловский, Ларс Айдингер, Михалина Олшанска, Луиза Волфрам, Луизе Волфрам

26.02.2018, Зала 2 16:45 часа билети
28.02.2018, Зала 2 21:00 часа билети
ЕРАТА НА ПЪРВИТЕ

ЕРАТА НА ПЪРВИТЕ

информация информация

Режисьор: Дмитрий Киселев
Участват: Владимир Илин, Елена Панова, Валерий Гришко, Константин Хабенский, Евгений Миронов, Анатолий Котенев, Анатолий Котеньов , Александра Урсуляк , Авангард Леонтиев 

26.02.2018, Зала 2 18:45 часа билети
28.02.2018, Зала 2 16:15 часа билети
01.03.2018, Зала 2 21:00 часа билети
ВСИЧКИТЕ ПАРИ НА СВЕТА

ВСИЧКИТЕ ПАРИ НА СВЕТА

информация информация

Режисьор: Ридли Скот
Участват: Тимъти Хътън, Ромен Дюри, Марк Уолбърг, Кристофър Плъмър, Никълас Вапоридис, Мишел Уилямс, Марко Леонарди, Чарли Плъмър, Чарли Шотуел, Андрю Бучан, Джузепе Бонифати

26.02.2018, Зала 1 20:30 часа билети
1 2 »