LUCKY Дом на кинотоLUCKY Дом на киното
ДЖЕНТЪЛМЕНИТЕ

ДЖЕНТЪЛМЕНИТЕ

информация информация

Режисьор: Гай Ричи
Участват: Мишел Докъри, Джеръми Стронг, Колин Фарел, Хю Грант, Хенри Голдинг, Матю Макконъхи, Чарли Хънам

24.02.2020, Зала 1 20:45 часа билети
26.02.2020, Зала 1 20:30 часа билети
27.02.2020, Зала 1 20:45 часа билети
ЕМА

ЕМА

информация информация

Режисьор: Отъм де Уайлд
Участват: Конър Суинделс, Джема Уилън, Рупърт Грейвс, Кълъм Търнър, Миранда Харт, Бил Най, Миа Гот, Джон Флин, Ана Тейлър-Джой, Джош О‘Конър, Амбър Андерсън, Таня Рейнолдс

24.02.2020, Зала 2 21:00 часа билети
25.02.2020, Зала 1 16:15 часа билети
26.02.2020, Зала 2 18:15 часа билети
27.02.2020, Зала 2 21:00 часа билети
ЯТАГАН

ЯТАГАН

информация информация

Режисьор: Андрей Андонов
Участват: Мариан Вълев, Силвия Станоева, Китодар Тодоров, Невена Бозукова, Георги Стайков, Стефан Денолюбов, Кристиян Милатинов, Любомира Башева , Васил Василев - Зуека, Ивайло Драгиев, Евгения Калканджиева, Златомира Опрова, Аделина Христова, Ванеса Георгиева

24.02.2020, Зала 3 21:15 часа билети
26.02.2020, Зала 3 19:00 часа билети
27.02.2020, Зала 3 21:15 часа билети
СОНИК: ФИЛМЪТ дублирана версия

СОНИК: ФИЛМЪТ дублирана версия

информация информация

Режисьор: Джеф Фоулър
Участват: Адам Пали, Джеймс Марсдън, Тика Самптър, Нийл Макдона, Джим Кери

25.02.2020, Зала 2 16:30 часа билети
27.02.2020, Зала 2 16:30 часа билети
ЗАВРЪЩАНЕ

ЗАВРЪЩАНЕ

информация информация

Режисьор: Ники Илиев
Участват: Диляна Попова, Орлин Павлов, Александър Кадиев, Евелин Костова, Башар Рахал, Бойко Кръстанов, Райна Караянева, Искра Донова, Стефан Данаилов, Ники Илиев

25.02.2020, Зала 3 17:00 часа билети
ИМАЛО ЕДНА ВОЙНА

ИМАЛО ЕДНА ВОЙНА

информация информация

Режисьор: Анри Кулев
Участват: Бен Крос, Луиза Григорова-Макариев, Самуел Финци, Волфрам Кох, София Ская, Севар Иванов, Любомир Петкашев, Здравко Москов, Цветан Алексиев, Емил Котев, Иван Бърнев, Филип Аврамов

25.02.2020, Зала 1 18:30 часа билети
ДИВОТО ЗОВЕ

ДИВОТО ЗОВЕ

информация информация

Режисьор: Крис Сандърс
Участват: Скот Макдоналд, Брад Грийнкуйст, Майкъл Хорс, Тери Нотари, Омар Си, Брадли Уитфорд, Дан Стивънс, Жоан Луиза Кели, Карън Гилън, Харисън Форд, Кара Джи, Уес Браун

25.02.2020, Зала 2 18:45 часа билети
26.02.2020, Зала 1 18:30 часа билети
27.02.2020, Зала 1 16:15 часа билети
ВЛЮБЕН В ЖЕНА СИ

ВЛЮБЕН В ЖЕНА СИ

информация информация

Режисьор: Даниел Отойл
Участват: Сандрин Киберлен, Адриана Угарте, Жерард Депардио

25.02.2020, Зала 3 19:00 часа билети
18% СИВО

18% СИВО

информация информация

Режисьор: Виктор Чучков - син
Участват: Сузане Вюст, Борис ван Северен, Рон Кук, Руши Видинлиев, Самуел Финци, Доля Гавански, Йокей Емерс, Норман Боуман, Орландо Сийл, Маделин Канон

25.02.2020, Зала 3 20:30 часа билети
27.02.2020, Зала 3 19:15 часа билети
МАЛКИ ЖЕНИ

МАЛКИ ЖЕНИ

информация информация

Режисьор: Грета Геруиг
Участват: Боб Оденкърк, Крис Купър, Тимъти Шаламет, Джеймс Нортън, Мерил Стрийп, Лора Дърн, Сирша Ронан, Флорънс Пю, Ема Уотсън

25.02.2020, Зала 2 20:45 часа билети
27.02.2020, Зала 2 18:30 часа билети
МИЛОСТ

МИЛОСТ

информация информация

Режисьор: Дестин Кретън
Участват: Бри Ларсън, Рон Клинтън Смит, Доминик Богарт, О’Шей Джаксън-младши, Рейф Спол, Тим Блейк Нелсън, Роб Морган, Джейми Фокс, Линдзи Айлиф

25.02.2020, Зала 1 21:00 часа билети
26.02.2020, Зала 2 20:45 часа билети
27.02.2020, Зала 1 18:15 часа билети
БОЛКА И ВЕЛИЧИЕ

БОЛКА И ВЕЛИЧИЕ

информация информация

Режисьор: Педро Алмодовар
Участват: Антонио Бандерас (Салвадор Майо), Асиер Ечеандия (Алберто Креспо), Пенелопе Крус (младата Хасинта), Леонардо Сбараля (Федерико Делгадо), Нора Навас (Мерседес), Хулиета Серано (възрастната Хасинта), Сесилия Рот (Сулема), Раул Аревало (Венансио Майо)

26.02.2020, Зала 1 16:15 часа билети
1 2 »